كيف ردت بيرين سات على شائعة حبها لشاب سوري؟!

منشور 01 آذار / مارس 2017 - 09:44
النجمة التركية بيرين سات
النجمة التركية بيرين سات

تجاهلت النجمة التركية بيرين سات، التي اشتهرت في الوطن العربي بشخصية "فاطمة"، الشائعات التي انتشرت ببعض المواقع الإلكترونية التركية حول وقوعها في حب رجل أعمال سوري مقيم في تركيا.

ونشرت صورة لها عبر حسابها الخاص على "إنستغرام" تكشف من خلالها احتفال زوجها المطرب كينان دوغلو وعائلته بعيد ميلادها الـ 33، وظهرت بيرين بهذه الصور سعيدة بمفاجأة زوجها لها.

يذكر أن الثنائي متزوج منذ أكثر من عامين، بعد قصة حب قوية جمعت بينهما، وكشف كينان في حوار أجراه مؤخراً إنه وقع في حبها بعد أول لقاء جمع بينهما.

 

 

 

Sonsuzluk ve bir gün... Dans pistinin ortasında, Barış K bana hediye ettiği mini setini çalarken kimonomun püsküllerinin bile benden bağımsız dans ettiğini hissediyorum, etrafımdaki herkesin çoşkulu enerjisini ve hücrelerime kadar özgürce bulutlara bağlı olduğumu... Beni kollarının arasına alıp güzel dileklerde bulunan herkese bırakıyorum kendimi gözlerim kapalı, kalbinden kalbime bir ışık yolu hayal ederek dinliyorum... Telefonum güzel dilek notlarıyla; sosyal medya zamanına göre yüz bin yıldır kullanmadığım, doğumgünümde 2M olmuş instagram sayfam kutlama mesajlarıyla; önüm arkam sağım solum hediyelerimle dolu... Sevilmek bu sevilmek... Kendine bir parti yapabilirdi bir kadın, kocasının ısmarlamasına gerek olmadan; "anlaşamadığı kaynanasıyla" gerçekte pistlerde dans arkadaşı olabilirdi; tüm sevdikleriyle kendine yaşadığı zamandan ya da coğrafyadan öte bir gün ayırabilirdi... Pek öyle oryantalli bir parti değildi bizimki daha ziyade dj ve müzisyen arkadaşlarımızın bizi kabiliyetleriyle mest ettiği; hep yanıbaşımda duran ve sesiyle etrafımda meleklerin uçuştuğunu hissettiren müthiş müzisyenin, minik konserine ruhumu bıraktığım, bir anlığına canına bulduğu canan olmaktan başka hiç bir şey hissetmediğim sonsuz bir andı... Dünya'nın yaşaması en zor ama sakinleri ona en tutkulu şehirlerinden İstanbul'un kalbinde seyrettim Güneş'in önce doğumgünüme sonra Haliç'e doğuşunu... Candan içeri bir kaç dostun şahitliğinde iyi ki doğdum dedim; iyi ki yaşıyoruz! 33 yıl önce o saatlerde annemin çektiği sancıyı duyumsadım... Sonra kendimi aşka bırakıp üzerimde sevgilimin doğumgünü hediyesi hırkamla rüyalara daldım... Bana zamanı dondurma gücü veren tüm sevgili kalplere, müziğe, dansa, aşka, bugünü bulduğumda anlamamı sağlayan Angelopoulos'a hayranlıklı bir selam olsun: ben sonsuzluk ve bir günüme erdim... Hala umutla gülebilen insanlara dokunmayınız efendim onlara sizin de ihtiyacınız olur... Bize müziği hediye eden Cihan, Duygu, Burak, Mustafa, Orhan, Nedim, Gökay, Veyasin, İlker, İdil ve Merve iyi ki varsınız! Zamansal mekansal tüm imkanlarını bize açan Soho House'a, Gamze'ye ve şahane ekibine, kalbimden geçen pastayı gerçek kıldığı için Five o'clock'a teşekkürler!

A post shared by Beren Saat (@berenn_saat) on Feb 27, 2017 at 8:55am PST


© Copyright tayyar.org

مواضيع ممكن أن تعجبك